تبلیغات
مقالات آموزشی و کسب درآمد - ساماندهی سایتها بایدها نبایدها مزایا و معایب/

با استفاده از از مقالات این وبلاگ میتوانید به یک درآمد خوب برسید..........با تشکر

درسالهای اخیر با افزایش یافتن تعداد سایتهای ایرانی و فارسی و همچنین افزایش تعداد کاربران اینترنت و بطورکلی افزایش دسترسی به اینترنت سبب شد تا محیط متفاوتی در اینترنت به زبان فارسی بوجود بیاید.این تحولات نیاز به ساماندهی وبسایتهای ایرانی رو ملموس تر از قبل میکرد.

طرحی که امروز توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درحال انجام است در نفس خود کار بزرگ و مناسبی است اما اینکه یک سازمان و ارگان دولتی متولی این امر شده و اقدام به این کار کرده شبهات زیادی رو در بین وبمسترها بوجود آورده است.باید توجه داشت که تقریبا در تمام سازمانهای تحت نظر مستقیم دولت دیدگاه هایی که مطرح میشود غالبا همسو و همجهت با دیدگاههای دولت است و این کار در آینده باعث لطمه زدن به سایتهای سیاسی و خبری مخالف دولت خواهد شد.بنابراین بهتر بود این طرح توسط یک سازمان غیرانتفاعی اجرا می شد.

ساماندهی سایتها باید با رتبه بندی و تحلیل فنی محتویات سایت و آمار آنها انجام شود به گونه ای که بتواند یک مرجع قابل قبول برای ارزیابی آنها قرار گیرد.

ساماندهی سایتها باید با آموزش وبمسترها توام شود بنحوی که با برگزاری سمینارها و کنفرانسها و همچنین با دعوت از وبمسترها علوم روز این صنعت را به آنها آموخت و آنها در جریان آخرین تحولات وب قرار داد و راهکارهایی برای بهبود وضعیت سایتها به آنها ارائه کرد.

منبع: پیسیفا

Admin Logo
themebox Logo