تبلیغات
مقالات آموزشی و کسب درآمد - افزایش بازدید با استفاده از سایت های اجتماعی/

با استفاده از از مقالات این وبلاگ میتوانید به یک درآمد خوب برسید..........با تشکر

-بازدید خود را چگونه افزایش دهیم ؟
کسب درآمد بیشتر رابطه ی مستقیمی با بازدید شما دارد ، شما هر چه بازدید بیشتری داشته باشید ، احتمال کلیک بر روی تبلیغات افزایش پیدا میکند.
جمع کردن لینک های مرتبط با موضوع سایت شما در افزایش بازدید و بهبود رتبه ی شما در موتورهای جستجو کمک شایان توجه می کند .
سوشیال بوکمارک ها و یا سایت های اجتماعی چند سالی هستند که بسیار بر سر زبان ها افتاده اند و وبمستر های حرفه ای از این سایت ها حداکثر استفاده را میکنند ، این سایت ها به شما در جمع کردن لینک و افزایش ترافیک کمک میکنند.

کدام سایت ها هستند ؟
سایت دیگ دات کام ، اولین سایت اجتماعی هست ، که هم اکنون هزاران طرفدار دارد ، در ایران نیز اولین سایت های اجتماعی بالاترین و دنباله بودند ، به تازگی سایت های دیگری نظیر دیدفا نیز به این جمع اضافه شده اند.

چگونه کار می کنند ؟
نحوه ی کارکرد این سایت ها به این صورت می باشد ، که شما ابتدا در این سایت ها ثبت نام می کنید ، سپس مطالب خود را تک به تک و به صورت مجزا ، همراه با توضیح به دسته بندی مربوطه از طریق قسمت ارسال لینک اضافه میکنید .

سپس از این سایت به مطلب شما یک لینک به صورت اتوماتیک داده می شود.

با یک تیر دو نشان را بزنید:
این سایت ها مطالب را بر اساس رای کاربرانشان مرتب می کنند ، اگر مطلب شما جذاب باشد و به صفحه ی اول راه پیدا کند ، ترافیک قابل توجهی را میتوانید جذب نمایید.شانس رسیدن به صفحه اول در سایت های اجتماعی تازه تاسیس بیشتر می باشد.

در غیر اینصورت هم با توجه به لینک مرتبطی که دریافت می نمایید ، رتبه ی شما روز به روز در موتورهای جستجو بهبود میابد.

لطفا جوگیر نشوید!
تاثیر لینک ها را میتوانید بزودی مشاهده کنید ولی درصورتی که در این کار زیاده روی کنید ، سایت شما از طرف موتورهای جستجو جریمه میشود .
سعی کنید روزانه تنها چند مطلب از سایت خود را به این سایت ها ارسال نمایید . تا بهترین نتیجه را بگیرید.

منبع: پیسیفا

Admin Logo
themebox Logo